Admin
13 lip 2017

Odświeżaj Treść

Komentarze: 0

Regularnie aktualizuj treść i proponuj coś nowego. Podziel się wszystkim - historiami, pomysłami, zdjęciami itd. Jest to świetny sposób, aby przyciągnąć użytkowników forum i sprawić by wracali.

Prostym sposobem na odświeżenie treści jest dodawanie nowych postów i komentarzy do jednej ze swoich dotychczasowych dyskusji. Będzie to dłużej podtrzymać rozmowę, a istniejący członkowie zaangażują się w dyskusję, której są już pasjonatami. Innym sposobem na dodanie nowych treści jest dodanie dodatkowych kategorii do forum, aby zawsze było coś nowego dla członków społeczności do przedyskutowania.

Najnowsze wpisy
 • Admin
  13 lip 2017

  Wix Forum jest idealnym narzędziem, aby nawiązać kontakt z użytkownikami witryny, budować wspólnotę i zwiększyć ruch na twojej witrynie! Masz coś do powiedzenia? Kliknij Stwórz Nowy Post, aby rozpocząć własną dyskusję. Co jeszcze można zrobić z forum? Nadaj mu chwytliwą nazwę, stworz nieograniczoną ilość kategorii i wybierz jeden z pięknych wzorów, takich jak Karta lub Klasyczny. Jeśli forum ma dużo zdjęć, to wzór Karta jest dla ciebie! Klasyczny układ jest idealny do długich dyskusji tekstowych. Dodatkowo, oba układy świetnie wyglądają na komputerach i urządzeniach mobilnych. Po wybraniu wzoru, dostosuj go wspaniałymi funkcjami designu, aby twoje forum stało się idealne.
 • Admin
  13 lip 2017

  Poświęć chwilę, aby odszukać odpowiednie słowa kluczowe i dodać je do swoich postów. To pomoże odnaleźć cię w wyszukiwarkach i zwiększyć ruch na twojej witrynie. Posiadanie aktywnego forum jest dobre dla SEO! Im więcej twoi współpracownicy zgłaszają uwag i piszą postów, tym bardziej będzie to zwiększyć twoją widoczność w wyszukiwarkach. Wyszukiwanie istotnych, jeśli chodzi o temat, słów kluczowych to zawsze dobry pomysł.
 • Admin
  13 lip 2017

  Udostępnij forum w mediach społecznościowych, aby uzyskać rozgłos. Jest to szybki i łatwy sposób, aby uzyskać więcej ruchu. Czy wiesz, że użytkownicy forum mogą udostępniać twoje posty jednym kliknięciem? Łatwo udostępnić post na Facebooku, Twitterze i Google+. Każde udostępnienie oznacza, że więcej ludzi widzi twoje świetne posty na forum i, że docierasz do szerszego grona odbiorców.
 • Facebook - White Circle
 • Instagram - White Circle
 • Twitter - White Circle
 • Snapchat - White Circle
 • Pinterest - White Circle